מכתב תודה ממשפחת לוי

לכל אחד יש את היום המיוחד שלו

השנה חגגנו לבננו בר מצווה ואני ובעלי מאוד רצינו שזה יהיה אירוע מרגש ולא סתם עוד חגיגה משפחתית באולם אירועים.

בנינו גיל, שמעה מאחד החברים שלו שהיום חזרו לחגוג בר מצווה בכותל והוא רצה שגם לו תהיה בר מצווה כזו. לא היה מאושר יותר מבעלי שגם הוא עלה לתורה בכותל לפני יותר משלושים שנה.

לא הכרנו דבר ולא ידענו איך מתחילים לארגן כזה אירוע. אחרי חיפוש באינטרנט מצאתי את חברת "כינור דוד" שעל השירות שלה מגיעות לה רק מחמאות! פנינו לחברה 3 חודשים לפני יום ההולדת של גיל.

אנחנו גרים בחדרה ולא יוצא לנו להגיע הרבה לירושלים ו"כינור דוד" הם ירושלמים שמכירים את העיר ואת כל מה שצריך כדי שחגיגת בר מצווה בירושלים תצליח.

בר מצווה בכותל
בר מצווה בכותל

הפתעה ראשונה קבלנו כבר בכותל

הם המליצו לנו להגיע בהסעה וגם הציעו מחיר משתלם על אוטובוס גדול וממוזג שלקח את כולנו לירושלים. בדרך  לירושלים עצרנו לאכול ארוחת בוקר קלילה שגם  אותה ארגוני ההפקה.

פתרון פשוט ולא יקר שאנחנו ממליצים עליו בחום, זה לא יקר ועושה את הבוקר לכיפי. העצירה הייתה בלטרון שם חיכו לנו 2 שולחנות עמוסים במאפי בוקר, קפה ושתייה קלה. אחרי זה המשכנו לחניון של הכותל.

כשהאוטובוס עצר עלו מתופף ואיש נוסף עם שופר שהיו לבושים בבגדים לבנים חגיגיים. האווירה הייתה כל כך שמחה, גיל התרגש ואנחנו היינו מופתעים לטובה. אחרי זה ירדנו מהאוטובוס והתחלנו ללכת יחד עם הנגנים לשער האשפות, שזה שער כניסה לרחבת הכותל.

בדרך הם נתנו לגיל שלנו לתופף קצת, שרו שירים ועצרו אותנו כדי לעשות סביבו הקפות. האווירה הייתה פשוט מדהימה.

בר מצווה בכותל הפקות
תמונה של חתן הבר מצווה

אתם הייתם חלק מהיום המיוחד ביותר שלנו.

אני ובעלי אסירי תודה לדוד ולחגי התותח על הריגוש שהם הוסיפו לבר מצווה של הבן הבכור שלנו. ברחבה עצמה חיכה לנו רב שהוא מדריך הטקס והיה שמור לנו מקום מיוחד רק לקבוצה שלנו, ורק לחשוב על כך שבכלל לא התעסקנו בשום דבר ושהכול היה פשוט מוכן עבורנו.

אני רוצה גם לציין שלאורך כל היום הזה הצוות של "כינור דוד" תקתק את העבודה והכול התנהל בלי שום שיבוש, בכלל לא שמנו לב איך בר מצווה של גיל עוברת משלב אחד לשלב הבא.

ראוי לציין לשבח מיוחד את יכולות הארגון של החברה. אחרי שגיל הקריא את הפסוקים הצוות של "כינור דוד" ארגן לנו חגיגה קטנה, הפרחנו בלונים שהיו מוכנים בשבילנו, הצטלמנו עם בובה מתנפחת ענקית, היה פשוט כיף, חגיגה אביבית מדהימה לכל המשפחה. אנחנו מודים מקרב לב לכינור דוד שליוו בצורה כה מקצועית ואחראית את העלייה לתורה של בננו ועל כך שבזכותם זה הפך לחגיגה בלתי נשכחת לגיל.

עבודת הצוות שלהם ראויה לשבח והם חברה אחראית ומקצועית שאנו ממליצים לכם בחום לארגן איתה בר מצווה בירושלים לבן שלכם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן