אלבום בר מצווה, המזכרת הכי טובה מהאירוע

בר מצווה הוא אירוע חד פעמי ומאוד מרכזי בחייו של ילדכם. זהו אירוע שתמיד תירצו לזכור. אלבום בר מצווה הוא הדרך הכי טובה שיש לזכור את האירוע.

האלבום מרכז את כל הרגעים הכי חשובים של האירוע. בנוסף, באלבום אפשר להכניס את התמונות של כל האורחים, למשל בסיבוב השולחנות שבו מצטלמים עם כל האורחים ליד השולחן שלהם. עיצוב אלבום בר מצווה יכול להיות או ישירות מול הצלם או בצורה דיגיטלית, כאשר המוצר הסופי ישלח לכם בדואר לאחר שהצלם יהפוך את העיצוב שלכם לאלבום.

אלבום זה אחד הדברים שבהחלט שווה להשקיע בו, זה הדבר שתסתכלו עליו עוד הרבה שנים.

איזה סוגי אלבומים יש

  1. אלבום לבר מצווה יכול להגיע במספר צורות. הדרך הראשונה שמגיע אלבום היא אלבום בר מצווה תמונות. בצורה זו בוחרים את התמונות הכי טובות של האירוע, שמים אותם באלבום עם כריכה יפה ומקבלים מזכרת נהדרת לכל החיים.
  2. הצורה השנייה היא אלבום דיגיטלי לבר מצווה. בצורה זו מקבלים בצורה דיגיטלית את התמונות הכי טובות של האירוע, כאשר אפשר לעצב אותן מבחינת צבע, גודל, קישוטים ועוד. אלבום דיגיטלי מאפשר לכם לאכסן את התמונות בצורה שהן תמיד יישארו נגישות ולעולם לא ילכו לאיבוד. בנוסף, תמונות דיגיטליות אפשר לשלוח בקלות לאורחים, דבר שיכול להיות מזכרת נחמדה מהאירוע שלכם.

יחד עם אלבום גדול ניתן להזמין את ההעתק יותר קטן

שליחת אלבום ללקוח

כמה טיפים עוזרים לאלבום בר מצווה

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

אלבום דיגיטלי לבר מצווה

חשוב מאוד להביא איש מקצוע איכותי

הדבר העיקרי שיבדיל בין אלבום בר מצווה איכותי לאלבום פחות איכותי זה הרמה המקצועית של הצלמים. אם יש צלמים איכותיים עם ציוד טוב, תקבלו אלבום דיגיטלי מעוצב באיכות גבוהה מאוד.

אם הצלמים פחות איכותיים עם ציוד צילום פחות איכותי, יהיה לכם אלבום פחות איכותי. תבררו היטב מיהם הצלמים, האם יש להם ניסיון, מה הציוד שהם מביאים, איזה סוגי אלבום הם מציעים והאם היו עליהם תגובות טובות או פחות טובות.

חשוב לברר מחיר לאלבום בר מצווה. הרבה פעמים תוכלו לחסוך הרבה כסף במבצעים שצלמים עושים. חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה טובה עם המצלם. יום האירוע של בר מצווה הוא מאוד לחוץ. חשוב שיהיה לכם כיף לעבוד עם הצלם.

אנחנו בכינור דוד מבטיחים לכם שהצלמים שאנחנו מספקים לאירוע מעצבים אלבום לבר מצווה בצורה הכי איכותית שיש במחיר הכי משתלם שיש.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

להקת מתופפים לבבר מצווה
נגנים בכותל

צפו בסרטון נגנים בכותל בסרט וידאו קצר אנחנו מסבירים את האופציות לבחירת הרכב מוזיקלי לתהלוכת נגנים בכותל. כנסו לכל ההמלצות

קרא עוד »
דילוג לתוכן