מקומות להצעת נישואין
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מקומות להצעת נישואין

מקומות להצעת נישואין מיוחדת באמת

כולם כבר מכירים את הצעות הנישואין הבנאליות במסעדה, בצימר רומנטי או במקום בו התקיים הדייט הראשון. לנו יש הצעה מקורית יותר כי כינור דוד מכירים את המקום המיוחד ביותר עבור ההצעה שלך.

אם חשבת כבר על מקומות להצעת נישואין ולא הצלחת להעלות על הדעת מה יהיה המקום המיוחד באמת שבו תרצה להגיש לבחירת הלב שלך את הטבעת שבחרת עבורה, יש לנו הצעה בשבילך, הצעת נישואין בכותל.

אין מקומות להצעת נישואין שיכולים להתחרות או להשתוות למקום כמו הכותל, תחשוב בעצמך כמה היסטוריה ועוצמה יש במקום הזה, כמה ייחודי הוא עבור העם הישראלי ואיזה קשר הדוק יש לו למסורת שלנו.

תמונה מקומות להצעת נישואין
הצעת נישואין בכותל (צולם כינור דוד )

למה ירושלים

קודם כל, ירושלים היא עיר שעוד לפני שמגיעים אל הכותל נחשבת לאחד מבין מקומות להצעת נישואין שאין מיוחדים ממנו, מכיוון שזוהי אחת הערים הקדושות המרתקות והעתיקות בעולם כולו.

תמיד יש בה אווירה שונה, אווירת חו"ל מיוחדת ורוח יהודית חזקה ביותר נוכחת בה  בכל פינה ובמיוחד ברחבי העיר העתיקה.

מלבד זאת, אנחנו גם מבטיחים לך בלב שלם שכאשר תגיד לבת הזוג שלך שאתם נוסעים לירושלים היא לא תחשוד ולו לשנייה שאתה עומד להציע לה, כי זה באמת רעיון מקורי ומיוחד שלא הרבה גברים העומדים בפני המעמד החגיגי הזה מעלים על דעתם ויודעים כיצד לבצעו.

מקומות להצעת נישואין
הצעת נישואין בכותל

ואם ירושלים אז ברור שזה חייב להיות בכותל

אם מבין כל שאר מקומות להצעת נישואין בחרת דווקא בירושלים, אל תבזבז את הזמן על בחירת המסעדה, שבוהכותל הוא המקום המיוחד ביותר בעיר ולנו יש את המקום המיוחד ביותר תוכל להציע את ההצעה עם נופים של הכותל ובפרטיות מלאה. ֿ

כל כך הרבה היסטוריה יהודית טמונה במקום הזה ויהודים מכל העולם נוהרים לכאן כדי להתייחד לכמה רגעים עם מה שהיה פעם בית המקדש השני.

יש במקום הזה ברכה מיוחדת והוא נחשב למקום מאוד מבוקש לקיום טקסים יהודיים. כינור דוד מציעים לך את גולת הכותרת של ירושלים ואת הפינה הכי מרהיבה בה שיעמדו לרשותך באחד הרגעים המרגשים החשובים והמרהיבים בחייך, הצעת הנישואין. אף מקום רומנטי, יפה, מפתיע ומיוחד לא ישתווה לכותל, כי מקומות להצעת נישואין בדרך כלל מאוד צפויים ובכותל יש  הפתעה אמיתית וריגוש מיוחד.

צפו בסרט הצעת נישואין בכותל

גם נוף מרהיב וגם פרטיות מלאה

כדאי שהרגע שבו תציע לה נישואין יהיה גם אינטימי ומיוחד במיוחד לכבודה, אנחנו מציעים לך מרפסת עם נוף מרהיב שבה מכל עבר רואים את הכותל וגם את העיר העתיקה.

בשעות היום הנוף שעל המרפסת הזו יהיה לבן בוהק כמו נופיה המיוחדים של העיר העתיקה, בשעות הערב הנוף יצבע באורות לילה ויהיה קסום ומיוחד, מעצים ועוצר נשימה.

פנה לכינור דוד ואנו נשמח לעזור לך לתכנן את ההצעה מהתחלה ועד הסוף ונבטיח כי כל שאר מקומות להצעת נישואין שחשבת עליהם לא יראו כלל וכלל מעניינים אחרי שתראה איזה מקום מיוחד אנחנו מציעים לך בכותל!

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

חינה לבר מצווה
חינה לבר מצווה

מה אפשר להוסיך לארוחת הצהוריים באולם או מסעדה ? נכון שבאתם לכותל, חוויתם את החוויה היהודית, השורשית. אבל אנחנו רוצים

קרא עוד »
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp