מקומות להצעת נישואין

מקומות להצעת נישואין מיוחדת באמת

כולם כבר מכירים את הצעות הנישואין הבנאליות במסעדה, בצימר רומנטי או במקום בו התקיים הדייט הראשון. לנו יש הצעה מקורית יותר כי כינור דוד מכירים את המקום המיוחד ביותר עבור ההצעה שלך.

אם חשבת כבר על מקומות להצעת נישואין ולא הצלחת להעלות על הדעת מה יהיה המקום המיוחד באמת שבו תרצה להגיש לבחירת הלב שלך את הטבעת שבחרת עבורה, יש לנו הצעה בשבילך, הצעת נישואין בכותל.

אין מקומות להצעת נישואין שיכולים להתחרות או להשתוות למקום כמו הכותל, תחשוב בעצמך כמה היסטוריה ועוצמה יש במקום הזה, כמה ייחודי הוא עבור העם הישראלי ואיזה קשר הדוק יש לו למסורת שלנו.

תמונה מקומות להצעת נישואין
הצעת נישואין בכותל (צולם כינור דוד )

למה ירושלים

קודם כל, ירושלים היא עיר שעוד לפני שמגיעים אל הכותל נחשבת לאחד מבין מקומות להצעת נישואין שאין מיוחדים ממנו, מכיוון שזוהי אחת הערים הקדושות המרתקות והעתיקות בעולם כולו.

תמיד יש בה אווירה שונה, אווירת חו"ל מיוחדת ורוח יהודית חזקה ביותר נוכחת בה  בכל פינה ובמיוחד ברחבי העיר העתיקה.

מלבד זאת, אנחנו גם מבטיחים לך בלב שלם שכאשר תגיד לבת הזוג שלך שאתם נוסעים לירושלים היא לא תחשוד ולו לשנייה שאתה עומד להציע לה, כי זה באמת רעיון מקורי ומיוחד שלא הרבה גברים העומדים בפני המעמד החגיגי הזה מעלים על דעתם ויודעים כיצד לבצעו.

מקומות להצעת נישואין
הצעת נישואין בכותל

ואם ירושלים אז ברור שזה חייב להיות בכותל

אם מבין כל שאר מקומות להצעת נישואין בחרת דווקא בירושלים, אל תבזבז את הזמן על בחירת המסעדה, שבוהכותל הוא המקום המיוחד ביותר בעיר ולנו יש את המקום המיוחד ביותר תוכל להציע את ההצעה עם נופים של הכותל ובפרטיות מלאה. ֿ

כל כך הרבה היסטוריה יהודית טמונה במקום הזה ויהודים מכל העולם נוהרים לכאן כדי להתייחד לכמה רגעים עם מה שהיה פעם בית המקדש השני.

יש במקום הזה ברכה מיוחדת והוא נחשב למקום מאוד מבוקש לקיום טקסים יהודיים. כינור דוד מציעים לך את גולת הכותרת של ירושלים ואת הפינה הכי מרהיבה בה שיעמדו לרשותך באחד הרגעים המרגשים החשובים והמרהיבים בחייך, הצעת הנישואין. אף מקום רומנטי, יפה, מפתיע ומיוחד לא ישתווה לכותל, כי מקומות להצעת נישואין בדרך כלל מאוד צפויים ובכותל יש  הפתעה אמיתית וריגוש מיוחד.

צפו בסרט הצעת נישואין בכותל

גם נוף מרהיב וגם פרטיות מלאה

כדאי שהרגע שבו תציע לה נישואין יהיה גם אינטימי ומיוחד במיוחד לכבודה, אנחנו מציעים לך מרפסת עם נוף מרהיב שבה מכל עבר רואים את הכותל וגם את העיר העתיקה.

בשעות היום הנוף שעל המרפסת הזו יהיה לבן בוהק כמו נופיה המיוחדים של העיר העתיקה, בשעות הערב הנוף יצבע באורות לילה ויהיה קסום ומיוחד, מעצים ועוצר נשימה.

פנה לכינור דוד ואנו נשמח לעזור לך לתכנן את ההצעה מהתחלה ועד הסוף ונבטיח כי כל שאר מקומות להצעת נישואין שחשבת עליהם לא יראו כלל וכלל מעניינים אחרי שתראה איזה מקום מיוחד אנחנו מציעים לך בכותל!

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp לשאול שאלה
דילוג לתוכן