אנשי מפתח בעריכת טקסי בר מצווה בכותל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אנשי מפתח בעריכת טקסי בר מצווה בכותל

לא כל משפחה בישראל בוחרת לחגוג את הגעת הילד לגיל מצוות. חלקן בגלגל שחברי המשפחה חילוניים וזה לא ממש מעניין אותם, וחלקם בעקבות סיבות אחרות. במקרים רבים הילד או הוריו מצטערים על כך שלא בחרו לחגוג את המעמד.

הם מצטערים על כך במיוחד אחרי שהם רואים תמונות מחגיגות כמו בר מצווה בכותל למשל. אם אתם לא נמנים אם אלה שמוותרים על החגיגות ורוצים בר מצווה בירושלים –  כדאי לכם להכיר כמה אנשי מפתח (מלבד הרב שמכין את הילד לעלייה לתורה)  ליצירת חגיגה מושלמת.

תמונה אנשי מפתח בטקס בר מצווה בכותל
ליווי חתן הבר מצווה בכותל

מלווה במהלך הטקס בר מצווה

כאשר מדובר בטקס בכותל, חשוב שכל המשפחה תהנה כולל ההורים במקום שהם יתרוצצו וידאגו להכל במהלך הטקס עצמו. אצלנו בכינור דוד, תקבלו פייטן צמוד לילד שהוא גם פייטן.

הוא ישמור לילד מקום ברחבת הכותל על מנת שלא תצטרכו לחפש ולהידחף בין אנשים. פייטן זה יסביר את חשיבות המעמד וידאג לביצוע טקס שמח ובלתי נשכח.

תמונה פייטן בר מצווה
פייטן לבר מצווה ( חגי בן חיים)

נגנים לבר מצווה

טקס בר מצווה בכותל ללא מוזיקה הוא כמו ים בלי מים – יבש ומשעמם. חשוב להתאים את המוזיקה למעמד. אנו יודעים כי לקהלים שונים יש טעמים שונים לכן אנו מציעים לעדות אשכנז כליזמרים ולעדות המזרח מתופפים ושופרות.

לא מן הנמנע לערבב נגנים מ 2 הסוגים. כמו כן ניתן להוסיף כנרים ונגן גיטרה על מנת שיהיה שמח. הכל כמובן תלוי באיזה סוג אווירה מעוניינים.

צלמים לכותל

חשוב מאוד להעסיק 2 צלמים במהלך טקס בר מצווה בירושלים. כי אם תיקחו אחד שיצלם גם וידאו וגם סטילס, רוב הסיכויים שהוא יפספס רגעים חשובים.

רצוי להכין אלבום מודפס לאחר האירוע, כי לפעמים מה שנשאר עם המחשב יכול להימחק ממנו בעקבות וירוס או כל תקלה אחרת. תמיד טוב שיש גיבוי בעותק מודפס.

תמונה של צלם כינור דוד
נגנים לבר מצווה ( כינור דוד )

מדריך טיולים לסיור בר מצווה

כן, כאשר מדובר בבר מצווה בירושלים – טיולים גם כן נחשבים לחלק אינטגראלי מהטקס או ליתר לדיוק להעשרה. אנו מספקים גם מדריך שייקח את הילד והאורחים לטיול בעיר העתיקה.

אתם מרגישים שלא יהיה לכם יותר מידי כח וזמן לאחר הטקס? ניתן לקחת תצפיות במקום טיולים.

את כל אנשי המפתח הללו תמצאו אצלינו בכינור דו

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp