תודות יפה ומשה מרציאנו

רצינו לשתף אתכם בחוויה שעברנו יחד עם כינור דויד בטקס עליה לתורה של בננו היקר שגיא.

בהתחלה התלבטנו רבות, איפה נעשה את האירוע? חשבנו לעשות טקס צנוע בבית הכנסת בשכונה שלנו עם כיבוד קל למשתתפים ואולי מפגש משפחתי בבית, אתם יודעים, רק כדי לחלוק את השמחה שלנו ואולי גם מסיבה קטנה לחברים מהכיתה של שגיא.

לא עמד לרשותנו תקציב לטיול בחו"ל, שגיא לא רצה שנעשה לו מסיבת בר מצווה באולם אירועים ולא הכרנו דרך אחרת. יום אחד שכן שלי אבי ניגש אליי בבית הכנסת שבו אני נוהג להתפלל ביום שישי ואמר "שמעתי שהבן שלך עומד לעלות לתורה, אתה יודע שאפשר לעשות את הטקס בכותל?

האמת הופתעתי כי הייתי בטוח שרק עם חברת הפקות יקרה אפשר לארגן כזה דבר אבל אז אותו הצדיק הציע לי לפנות לחברת "כינור דוד" שסייעה לדבריו, לארגן את הבר מצווה לנכד שלו.

בר מצווה מיוחדת בכותל
תמונות מול הכותל ( אב וחתן הבר מצווה)

לא ציפיתי ליותר מדי

בהתחלה לא ציפיתי ליותר מדי אבל החלטנו אני ואשתי להתקשר בכל זאת כדי לבדוק מה כן נדרש כדי לעשות חגיגה בכותל לכבוד הבן היקר שלנו.

האיש שענה לנו לטלפון נשמע מאוד נחמד ומקצועי ועשה רושם שאפשר לסמוך עליו. קבענו איתו פגישה ובה הוא הסביר לנו שאכן אפשר לערוך בר מצווה ממש בכותל עצמו ושאם רוצים אפשר אפילו לדאוג לכיבוד ולטיול לכל האורחים.

 הבן שלנו היה קצת נבוך בהתחלה כי הוא חשש שהוא יתבייש מהרבה מאוד אנשים מסביב כי בכל זאת, מדובר על רחבת הכותל אבל תשמעו.

אירוע הבר מצווה שלו הפך לכזאת חגיגה אודות ל"חגי בן חיים" שלא נותר מקום לשום חששות ובכלל שכחנו מכל האנשים שהיו באותו היום ברחבת הכותל.

הפקת בר מצווה בכותל
עושים שמח ליד הכותל

מדקות הראשונות של האירוע אמרתי לבעלי ״ זה זה ״

חגי תיאם עבורנו את המקום ברחבת הכותל ועזרו לנו להזמין אוטובוס הסעות לכל המשפחה במחיר ממש לא יקר.

כשהגענו לכותל חיכה לנו ליד מקום המפגש שקבענו צוות נגנים לבושים בלבן עם בלונים לבנים וכחולים, שופרות וכלי נגינה והחיבור בינם לבין החזן שהזמנו לברכות היה ממש טוב! הילד שלנו התרגש והיה כל כך מאושר כמו שבחיים לא ראינו אותו, האורחים שלנו רקדו ושמחו וגם הזילו דמעות של ריגוש ואושר.

אחרי התהלוכה והברכות הפרחנו יחד עם שגיא בלונים לשמים ואחר כך חיכתה לנו ארוחת בוקר עשירה בפינה מוצלת.

מתופפים בכותל
מעגל מתופפים לחתן הבר מצווה

לכולכם… תודה!

אנחנו רוצים להודות לדוד מנסורה על כל העזרה בארגון בר מצווה לבננו היקר, שבסוף יצאה מוצלחת ומרגשת כמו שהוא אפילו לא חלם ולא ציפה.

השירות שלהם היה מעבר לכל המצופה ובכל רגע הרגשנו שהאנשים המקסימים האלה נמצאים שם איתנו קודם כל בשבילנו וכדי לדאוג שיהיה לנו ולבן שלנו הכי שמח בעולם.

אין ספק שבר מצווה בכותל זה דבר בלתי נשכח ואני ממליץ בחום לפנות ל"כינור דוד" כדי להפיק את האירוע. המחיר של השירות אינו יקר ואת התמורה שמקבלים בכלל אי אפשר למדוד בכסף.

תודה רבה

משה ויפה מרציאנו מאשדוד

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

להקת מתופפים לבבר מצווה
נגנים בכותל

צפו בסרטון נגנים בכותל בסרט וידאו קצר אנחנו מסבירים את האופציות לבחירת הרכב מוזיקלי לתהלוכת נגנים בכותל. כנסו לכל ההמלצות

קרא עוד »
דילוג לתוכן