בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו זכויות וחובות של מבוגר והופך לחלק מהקהילה שיכולה לקבל החלטות, להשפיע, להשתתף במניין, ובהמשך אף להקים בית ומשפחה בישראל.

כבר נאמר לא פעם כי בן האדם נמשך מימיו הראשונים לקולו המהדהד של התוף. בינקותנו מזכיר לנו קולו הקצוב של התוף את קול פעימת לבה של אמא, ובכך מרגיע ומעניק תחושת ביטחון בעולם בלתי צפוי.

 

תמונה מתופפים לבר מצווה

כתוצאה מכך אנו ממשיכים לאהוב ולהתמכר לצליליו ולמקצבו של התוף גם בהמשך חיינו ובבגרותנו.

אין כמעט מוסיקה שאין בה שלד של כלי הקשה כזה או אחר ובתוכם בעיקר של התוף המכה בליבנו בנועם ומחדיר בנו שלווה מחד ובטחון ושמחה מאידך.

ליווי מתופפים בכותל
תקיע בשופרות בכותל (צולם כינור דוד )

תהלוכת חתנים הייחודית בליווי מתופפים

כך, בתחושת בטחון וחום עוטף מעגל המתופפים שלנו את חתן בר המצווה ומשפחתו בצלילים מן הנשמה. תוך כדי תקיעה בשופרות ובהלמות תופים, ויחד עם החידוש שלנו – צליליו היהודיים המענגים והמלטפים של הקלרינט – אנו מלווים אתכם בתהלוכה אל הכותל ואל העלייה לתורה, וזאת עם המון נשמה וקדושה.

צפו בסרט מתופפים לכותל של כינור דוד

תופים ושופרות לתהלוכה בכותל

התהלוכה כוללת, מלבד המוסיקה המרגשת והמשמחת לבב, גם חופת חתנים מרהיבה. באופן זה המשלב צליל וצבע, שמחה והתרגשות, עבר והווה אנחנו יוצרים תהלוכה שמזכירה את דוד המלך המכרכר בעוז לפני ארון הקודש עם תופים ברושים וחלילים. הנגינה בתופים ובשופרות ברחבת הכותל הופכים אירוע קדוש זה לבלתי נשכח.

האם תוכלו לדמיין את השקט והקדושה שסובבים את חתן בר המצווה ואורחיו, כשלפתע קולו העז והמצמרר של השופר נשמע באוויר?

האם תוכלו לתאר לעצמכם את ההרגשה המפעימה כשאל קריאת השופר שקורעת ברגש את השקט מצטרפים לאטם התופים? התוכלו לצייר לעצמכם את הרגע הקדוש בו כולם ביחד עומדים ברחבת הכותל, נרגשים ומלאי התפעלות ותדהמה מהמעמד?

זה מה שאנו מתחייבים לו עבורכם. רגעים בלתי נשכחים המבוצעים במקצוענות, בהתלהבות ובאהבה גדולה.

תמונות מתופפים לבר מצוה
מעגל ריקודים בתיפוף מתופפים

מה ניתן להוסיף לתהלוכת מתופפים

  • להקת כליזמרים
  • טקס הפרחת בלונים
  • טקס הפרחת יונים
  • פייטן לטקס עליה לתורה
  • שרותי צילום לבר מצווה
  • סיורים וטיולים לבר מצווה

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp