מתופפים לבר מצווה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו זכויות וחובות של מבוגר והופך לחלק מהקהילה שיכולה לקבל החלטות, להשפיע, להשתתף במניין, ובהמשך אף להקים בית ומשפחה בישראל.

כבר נאמר לא פעם כי בן האדם נמשך מימיו הראשונים לקולו המהדהד של התוף. בינקותנו מזכיר לנו קולו הקצוב של התוף את קול פעימת לבה של אמא, ובכך מרגיע ומעניק תחושת ביטחון בעולם בלתי צפוי.

כתוצאה מכך אנו ממשיכים לאהוב ולהתמכר לצליליו ולמקצבו של התוף גם בהמשך חיינו ובבגרותנו. אין כמעט מוסיקה שאין בה שלד של כלי הקשה כזה או אחר ובתוכם בעיקר של התוף המכה בליבנו בנועם ומחדיר בנו שלווה מחד ובטחון ושמחה מאידך.

תמונה מתופפים לבר מצווה

תהלוכת חתנים הייחודית בליווי מתופפים

כך, בתחושת בטחון וחום עוטף מעגל המתופפים שלנו את חתן בר המצווה ומשפחתו בצלילים מן הנשמה. תוך כדי תקיעה בשופרות ובהלמות תופים, ויחד עם החידוש שלנו – צליליו היהודיים המענגים והמלטפים של הקלרינט – אנו מלווים אתכם בתהלוכה אל הכותל ואל העלייה לתורה, וזאת עם המון נשמה וקדושה.

צפו בסרט מתופפים לכותל של כינור דוד

תופים ושופרות לתהלוכה בכותל

התהלוכה כוללת, מלבד המוסיקה המרגשת והמשמחת לבב, גם חופת חתנים מרהיבה. באופן זה המשלב צליל וצבע, שמחה והתרגשות, עבר והווה אנחנו יוצרים תהלוכה שמזכירה את דוד המלך המכרכר בעוז לפני ארון הקודש עם תופים ברושים וחלילים. הנגינה בתופים ובשופרות ברחבת הכותל הופכים אירוע קדוש זה לבלתי נשכח.

האם תוכלו לדמיין את השקט והקדושה שסובבים את חתן בר המצווה ואורחיו, כשלפתע קולו העז והמצמרר של השופר נשמע באוויר? האם תוכלו לתאר לעצמכם את ההרגשה המפעימה כשאל קריאת השופר שקורעת ברגש את השקט מצטרפים לאטם התופים? התוכלו לצייר לעצמכם את הרגע הקדוש בו כולם ביחד עומדים ברחבת הכותל, נרגשים ומלאי התפעלות ותדהמה מהמעמד?

זה מה שאנו מתחייבים לו עבורכם. רגעים בלתי נשכחים המבוצעים במקצוענות, בהתלהבות ובאהבה גדולה.

תמונות מתופפים לבר מצוה

מה ניתן להוסיף לתהלוכת מתופפים

  • להקת כליזמרים
  • טקס הפרחת בלונים
  • טקס הפרחת יונים
  • פייטן לטקס עליה לתורה
  • שרותי צילום לבר מצווה
  • סיורים וטיולים לבר מצווה

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp