בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

מעגל מתופפים בכותל

מתופפים בכותל

אם הייתם בכותל בירושלים סביר להניח לנתקלתם לא אחת בתהלוכת בר מצווה, כאשר חתן בר המצווה מובל וסביבו פמלייה הכוללת את משפחתו והרכב מוזיקלי כגון מעגל מתופפים בכותל.

צלילי התופים עושים שמחה רבה ונותנים מקצב ייחודי לאירוע ולכן, אם חשבתם לקיים אירוע בכותל אל תוותרו על אותו מעגל של מתופפים שיתופפו וישמחו אתכם.

קיימים הרכבים מוזיקליים , מעגל מתופפים בכותל, מוסיקאים שתוקעים בשופר, כליזמרים וכדומה, שמגיעים לרחבת הכותל בכדי לשמח את חתן הבר מצווה ומשפחתו עם קצב התופים ובאווירה מרגשת של תקיעות השופר. מעגל מתופפים בכותל מעלה את השמחה עד לשערי שמיים.

נהוג שחתן הבר מצווה מובל בחופה עם תופים ושופרות ובזמן זה, נפתחים שערי שמיים ומברכים את חתן הבר מצווה.

מעגל מתופפים בכותל
מעגל מתופפים בכותל

תהלוכת התופים ושופרות

באותה עת בה מעגל מתופפים בכותל מלווה את חתן הבר מצווה, הם גם ישירו עבורכם שירי שמחה מוכרים וישתפו את הקהל והאורחים של חתן הבר מצווה.

תפקידם של המתופפים בכותל ליצור שמחה אמיתית ולסחוף את כל הנוכחים לשיר יחד איתו. בזמן תהלוכת התופים והשופרות בכותל נעצרים כדי לפתוח במעגל תופים וריקודים – זוהי ללא ספק הילולה אמיתית.

איך משיגים מתופפים?

אנשים רבים שמגיעים לכותל בכדי לחגוג בר מצווה לילדם לא ממש מכירים ויודעים מהיכן להשיג הרכב מוזיקלי, מתופפים או שופרות.

כינור דוד – בהנהלתו של דוד מנסורה מוזיקאי מקצועי, יפיק עבורכם את כל האירוע מתחילתו ועד סופו וידאג להביא לכם מעגל מתופפים בכותל, שופרות, כליזמרים שינגנו את המוזיקה שאתם רוצים וברוח המוצא שלכם.

מה עושים אחר כך?

מעגל מתופפים בכותל ליווה אתכם בשמחתכם, בינכם עלה לתורה, צלמים מקצועיים תיעדו את כל רגעי השמחה האלו ועכשיו הגיעה שעת הסעודה.

אתם תבחרו באיזה מהמסעדות תרצו לסעוד ושם ישרתו אתכם כיד המלך. לאחר שתסיימו לסעוד, תוכלו לעשות סיור בר מצווה בירושלים ולבקר בכל האתרים ההיסטוריים החשובים בעיר. מה שבטוח, זו היא בר מצווה בלתי נשכחת בהפקה נדירה וייחודית שתשאיר בכם זכורונות נפלאים של שמחה.

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp