מעגל מתופפים בכותל

מתופפים בכותל

אם הייתם בכותל בירושלים סביר להניח לנתקלתם לא אחת בתהלוכת בר מצווה, כאשר חתן בר המצווה מובל וסביבו פמלייה הכוללת את משפחתו והרכב מוזיקלי כגון מעגל מתופפים בכותל.

צלילי התופים עושים שמחה רבה ונותנים מקצב ייחודי לאירוע ולכן, אם חשבתם לקיים אירוע בכותל אל תוותרו על אותו מעגל של מתופפים שיתופפו וישמחו אתכם.

קיימים הרכבים מוזיקליים , מעגל מתופפים בכותל, מוסיקאים שתוקעים בשופר, כליזמרים וכדומה, שמגיעים לרחבת הכותל בכדי לשמח את חתן הבר מצווה ומשפחתו עם קצב התופים ובאווירה מרגשת של תקיעות השופר. מעגל מתופפים בכותל מעלה את השמחה עד לשערי שמיים.

נהוג שחתן הבר מצווה מובל בחופה עם תופים ושופרות ובזמן זה, נפתחים שערי שמיים ומברכים את חתן הבר מצווה.

מעגל מתופפים בכותל
מעגל מתופפים בכותל

תהלוכת התופים ושופרות

באותה עת בה מעגל מתופפים בכותל מלווה את חתן הבר מצווה, הם גם ישירו עבורכם שירי שמחה מוכרים וישתפו את הקהל והאורחים של חתן הבר מצווה.

תפקידם של המתופפים בכותל ליצור שמחה אמיתית ולסחוף את כל הנוכחים לשיר יחד איתו. בזמן תהלוכת התופים והשופרות בכותל נעצרים כדי לפתוח במעגל תופים וריקודים – זוהי ללא ספק הילולה אמיתית.

איך משיגים מתופפים?

אנשים רבים שמגיעים לכותל בכדי לחגוג בר מצווה לילדם לא ממש מכירים ויודעים מהיכן להשיג הרכב מוזיקלי, מתופפים או שופרות.

כינור דוד – בהנהלתו של דוד מנסורה מוזיקאי מקצועי, יפיק עבורכם את כל האירוע מתחילתו ועד סופו וידאג להביא לכם מעגל מתופפים בכותל, שופרות, כליזמרים שינגנו את המוזיקה שאתם רוצים וברוח המוצא שלכם.

מה עושים אחר כך?

מעגל מתופפים בכותל ליווה אתכם בשמחתכם, בינכם עלה לתורה, צלמים מקצועיים תיעדו את כל רגעי השמחה האלו ועכשיו הגיעה שעת הסעודה.

אתם תבחרו באיזה מהמסעדות תרצו לסעוד ושם ישרתו אתכם כיד המלך. לאחר שתסיימו לסעוד, תוכלו לעשות סיור בר מצווה בירושלים ולבקר בכל האתרים ההיסטוריים החשובים בעיר. מה שבטוח, זו היא בר מצווה בלתי נשכחת בהפקה נדירה וייחודית שתשאיר בכם זכורונות נפלאים של שמחה.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

תמונה הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

להפריח משאלות לשמיים בלונים הם פעילות משמחת בכל אירוע ובמיוחד כאשר מדובר בבר מצווה בכותל. מחפשים שירות הפרחת בלונים בכותל?

קרא עוד »