מעגל מתופפים בכותל
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

מעגל מתופפים בכותל

מתופפים בכותל

אם הייתם בכותל בירושלים סביר להניח לנתקלתם לא אחת בתהלוכת בר מצווה, כאשר חתן בר המצווה מובל וסביבו פמלייה הכוללת את משפחתו והרכב מוזיקלי כגון מעגל מתופפים בכותל.

צלילי התופים עושים שמחה רבה ונותנים מקצב ייחודי לאירוע ולכן, אם חשבתם לקיים אירוע בכותל אל תוותרו על אותו מעגל של מתופפים שיתופפו וישמחו אתכם.

קיימים הרכבים מוזיקליים , מעגל מתופפים בכותל, מוסיקאים שתוקעים בשופר, כליזמרים וכדומה, שמגיעים לרחבת הכותל בכדי לשמח את חתן הבר מצווה ומשפחתו עם קצב התופים ובאווירה מרגשת של תקיעות השופר. מעגל מתופפים בכותל מעלה את השמחה עד לשערי שמיים.

נהוג שחתן הבר מצווה מובל בחופה עם תופים ושופרות ובזמן זה, נפתחים שערי שמיים ומברכים את חתן הבר מצווה.

מעגל מתופפים בכותל
מעגל מתופפים בכותל

תהלוכת התופים ושופרות

באותה עת בה מעגל מתופפים בכותל מלווה את חתן הבר מצווה, הם גם ישירו עבורכם שירי שמחה מוכרים וישתפו את הקהל והאורחים של חתן הבר מצווה.

תפקידם של המתופפים בכותל ליצור שמחה אמיתית ולסחוף את כל הנוכחים לשיר יחד איתו. בזמן תהלוכת התופים והשופרות בכותל נעצרים כדי לפתוח במעגל תופים וריקודים – זוהי ללא ספק הילולה אמיתית.

איך משיגים מתופפים?

אנשים רבים שמגיעים לכותל בכדי לחגוג בר מצווה לילדם לא ממש מכירים ויודעים מהיכן להשיג הרכב מוזיקלי, מתופפים או שופרות.

כינור דוד – בהנהלתו של דוד מנסורה מוזיקאי מקצועי, יפיק עבורכם את כל האירוע מתחילתו ועד סופו וידאג להביא לכם מעגל מתופפים בכותל, שופרות, כליזמרים שינגנו את המוזיקה שאתם רוצים וברוח המוצא שלכם.

מה עושים אחר כך?

מעגל מתופפים בכותל ליווה אתכם בשמחתכם, בינכם עלה לתורה, צלמים מקצועיים תיעדו את כל רגעי השמחה האלו ועכשיו הגיעה שעת הסעודה.

אתם תבחרו באיזה מהמסעדות תרצו לסעוד ושם ישרתו אתכם כיד המלך. לאחר שתסיימו לסעוד, תוכלו לעשות סיור בר מצווה בירושלים ולבקר בכל האתרים ההיסטוריים החשובים בעיר. מה שבטוח, זו היא בר מצווה בלתי נשכחת בהפקה נדירה וייחודית שתשאיר בכם זכורונות נפלאים של שמחה.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה עליה לתורה
בר מצווה לעומר

משפחת מזור לורדית, עמוס ועומר התותח ! חווינו איתכם חוויה ערכית ומיוחדת במינה, וברצוננו להודות לכם על כך. ורדית, את

קרא עוד »
מסעדה קטנה בכותל
מסעדת אנג'ליקה

אנחנו ממליצים בחום ואהבה מסעדת אנג'ליקה בירושלים היא מסעדת שף עונתית בבעלותם של השפים ארז מרגי ומרכוס גרשקוביץ. המסעדה הוקמה בשנת

קרא עוד »
מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. חיפשתם מתופפים לכותל מקצועיים ואיכותיים לאירוע של בר מצווה בכותל? צפו עכשיו ביופי של שמחה

קרא עוד »
דברו איתנו ב WhatsApp