מסעדת בארכה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מסעדת בארכה

עוד לא היה דבר כזה ״ מסעדת בארכה ״ מציגים

חוגגים בר מצווה בכותל? מחפשים מסעדה טובה ? מסעדת בארכה!!! ודאי מחפשים מיקום מתאים לא רק לבר מצווה אלא גם לחינה אחרי טקס עליה לתורה, המהווה אצל עדות רבות חלק בלתי נפרד ממכלול הטקסים הכרוכים.

כמו משפחות  רבות  לפניכם, מן הסתם גם אתם רוצים לכבד את האורחים שיגיעו לכבד אתכם באירוע מושקע ומרגש.

בחירה בירושלים בכלל ובכותל ובסביבתו בפרט לקיום טקס החינה היא בחירה ראויה מכל בחינה. אנחנו מציעים לכם מגוון שירותים שיהפכו את הבחירה הזו לחוויה לכם ולאורחים. אין מתאם וטבעי יותר מאשר לשאת ברכה ותפילה לחיי חתן הבר מצווה מוצלחים ומאושרים מאשר בכותל המערבי, שאליו נושאים יהודים בכל הדורות את עיניהם ואליו מכוונות תפילותיהם.

חינה לבר מצווה בכותל

חינה מסורתית בעיר הקודש

הסתיימו הברכות והתפילות? הסיום הזה הוא רק אות וסימן לפתיחתה של החגיגה… מהכותל האורחים ואתם מגיעים אל מסעדת בארכה הסמוך אליו ושם עורכים את החגיגה עם סעודה שאת המנות בה מכין, לטעמכם ולבחירתכם, השף שהוא שם ושף דבר…

שילוב של מנות מסורתיות לכל עדה עם נגיעות מעודנות של טעמים חדשים (אתם מוזמנים לטעום לפני ההחלטה…) יהפכו את הארוחה החגיגית לסעודת מלכים, או, אם לדייק- לסעודת חתן וכלה כמו בחלומות הכי ריחניים והכי טעימים שלכם.

בארכה ירושלים

יש מקום לכולם

לחינה בירושלים יש טעמים מיוחדים וערך מוסף. מסעדה שיכולה להכיל עד 250 היא המקום הטבעי לכנס בו את כל האורחים שלכם ולהעניק להם ולעצמכם חוויה של פעם בחיים.

זה המקום שבו רבים בוחרים להעלות את ירושלים על ראש שמחתם ואת החתן והכלה על כתפיהם.

מסעדת בארכה

בקליק אחד קבלו את רשימת מסעדות ליד הכותל ותפריטים של כל המסעדות

ניגון הלב והתפילה ליד הכותל

"כינור דוד" מעמיד לרשותכם את כל אמצעי ההפקה שיעשירו ויעצימו את החינה שלם במוזיקה, בשירה ובריקודים.

כמו כן תוכלו להסתייע בשירות מקצועי של צוות צילום (סטילס ווידאו) שיתעדו את טקס החינה וינציחו אותה.

תחת קורת גג אחת מוענקים לכם כל השירותים החיוניים לקיום טקס חינה מושקע ומוקפד עד אחרון הפרטים. יום יבוא ואתם תיזכרו בחוויה הזאת ותרגישו כאילו היא היתה רק אתמול…

תמונה כינור לבר מצווה בכותל

אנחנו מזמינים אתכם להתוודע אל מכלול השירותים שלנו שיאפשרו לכם לחגוג חינה באופן שבו חלמתם עליו מאז שהיא נענתה להצעה שאי אפשר לסרב לה והחלטתם על מיקום החתונה ועל מועדה.

החוויה המרגשת שמובטחת לכם בטקס חינה בירושלים ובעיקר בסעודה החגיגית ובהווי המיוחד שמצפים לכם במסעדת בארכה ( ממילא)  יהוו פתיחה מרשימה לברכות שתבוא בעקבותיה. מזל טוב והרבה בריאות ונחת.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp