מעגלי מתופפים בכותל

מתופפים בכותל

הבן שלכם עולה לתורה בקרוב? קודם כל שיהיה במזל טוב. כניסה לעול המצוות והנחת התפילין הראשונה הוא אירוע מרגש בחייו של כל יהודי והוא לוקח את הזיכרון מהיום הזה איתו לכל החיים שלו.

כמעט כל האבות שפונים אלינו על מנת שנסייע להם לארגן את אירוע בר מצווה של הבן שלהם, חוזרים בזיכרון לבר מצווה שלהם ומתארים לנו את האירוע עם עיניים מלאות ברק ופנים שמביעות התרגשות.

אחד הדברים שנשארים איתנו לעד בזיכרון הם צלילי המוזיקה. כמו שלמשמע השיר תמיד ניזכר ברגע המושלם שמזכירה לנו המנגינה או את המילים, כך צלילים של כלי נגינה מסוימים מזכירים לנו חוויות מיוחדות שעברנו בחיים.

מתופפים ושופרות תמיד יהיו חרוטים בזיכרון שלנו ומחוברות ליסוד היהודי.

צפו בסרטון וידאו של כינור דוד

קבלת פנים אם מעגל מתופפים של כינור דוד

ראשית, המתופפים יחד עם הנגנים אחרים שתבחרו לשלב באירוע, ימתינו לכם במקום שבו יחנה אוטובוס ההסעות שבו תגיעו לירושלים יחד עם האורחים.

ברגע שדלתות האוטובוס יפתחו, המתופפים יכנסו פנימה ויעשו אווירה שמחה לאורחים עוד לפני שכף רגלכם תדרוך על אדמת ירושלים.

לאחר מכן המתופפים ירדו למטה יחד עם האורחים ויכריזו בתרועות שמחה על הופעתו של חתן בר מצווה. כשכל האורחים יתכנסו יחד תתחיל התהלוכה החגיגית לעבר שער האשפתות שדרכו נכנסים לרחבת הכותל.

המתופפים ילוו את התהלוכה ויזמינו את הבן שלכם לנסות ולתופף יחד איתם כדי לשחרר קצת את ההתרגשות של לפני הטקס. בין פעמיים לשלושה (תלוי בכם כמובן) נעצור בדרך ונסתדר לכבוד הבן במעגל מתופפים שבתוכו האורחים יצהלו ירקדו וישמחו, יריעו לכבוד הילד וימחו לו כפיים

. לפני הכניסה לשער האשפות נעשה הפתעה מרגשת לבן שלכם שלא ישכח בחיים את הדרך שבה ליוו אותו המשפחה הקרובה והמתופפים לעבר העלייה לתורה.

תמונה מעגלי מתופפים בכותל
תהלוכת מתופפים לכותל ( צולם כינור דוד )

מה קורה בטקס עליה לתורה עצמו

מכיוון שאסור להכניס כלי נגינה לרחבת הכותל על מנת שלא להפריע למתפללים, המתופפים יישארו לפני השער אחרי שהם ליוו אתכם עד לכניסה ממש.

בטקס עצמו ילווה את הילד הרב שלו, משפחתו, המוזמנים לאירוע ואולי אף יצטרפו כמה אנשים שמתפללים באותו היום בכותל כי זוהי מצווה גדולה לשמוח יחד עם הילד ולכבוד העלייה שלו לתורה.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן