הסעות לבר מצווה
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

הסעות לבר מצווה

רבים מעוניינים לערוך את טקס בר מצווה בכותל ואת המסיבה שאחריה במקומות מיוחדים באיזורים שונים בארץ כמו למשל בי-ם. יש המתכננים חתונה בכותל המערבי, ואחרים מעוניינים לערוך את האירוע לאור השקיעה במדבר או בגן אירועים המשקיף על נופים משגעים, אל מול הים וכדומה.

מקום לבר מצווה לא תמיד קרוב לכל האורחים ונותני השירותים ביום מיוחד זה, ועל מנת לדאוג שכולם יגיעו למקום בזמן לחופה מומלץ לארגן בנסיבות אלה הסעות לבר מצווה על ידי חברת הסעות מנוסה ובעלת צי רכבים מגוון.

הסעות לבר מצווה בכותל
מקום הגעה לכותל (שער אשפות)

הסעות לנותני השירות

כאשר אתם מתכננים אירוע במקום מרוחק או לא שגרתי מומלץ לארגן הסעות לכל צוות נותני השירות על מנת לוודא שכולם מגיעים מספיק זמן לפני החתונה, כדי לארגן ולהתארגן לפני האירוע.

מדובר בצוות הצלמים על ציוד הצילום והתאורה שלהם, על התקליטן או הלהקה שצריכה להגיע הרבה לפני, כדי לסדר את כלי הנגינה, ולפרוש את הרמקולים וכדומה. מדובר גם על המאפרת שתלווה את הכלה בערב זה וכיוצא באלה.

הסעות לאירועים מסוג זה מאד חשובות, ויש להפקיד אותן בידיים מנוסות ואמינות.

על חברת הסעות מקצועית יהיה להקצות רכבים שונים לכל נותני השירות שמגיעים ממקומות שונים, ולא לטרטר את אלה שנאספו ראשונים בחצי הארץ, כדי לעשות איסופים ממקומות שונים.

חברת הסעות מקצועית תדע לעשות תוכנית הסעות לאירועים בצורה נוחה לכולם, על מנת שיגיעו למקום החתונה כשהם רעננים, ולא מותשים מנהיגה ארוכה מידי על מנת שיוכלו לתת את השירות הטוב ביותר שניתן.

לא מדובר רק על פינוק הצוות, אלא על מחשבה שככל שהאנשים יהיו יותר מרוצים וערניים יהיה השירות שלהם טוב יותר.

במידה ורוב נותני השירות מגיעים מאותה העיר (מה שקורה בהרבה מקרים) ניתן לארגן להם הסעה אחת מרוכזת ברכב גדול יותר, כמו וואן ארוך או מיניבוס שיבטיח שכולם יגיעו לבר מצווה בכותל ביחד ומספיק זמן לפני תחילת האירוע.

אוטובוס לבר מצווה

הסעות לאירועים כוללות כמה יתרונות חשובים שאין להתעלם מהן:

  • הקלה על נותני השירות להגיע בזמן לפני תחילת האירוע לצורך התארגנויות
  • הקלה על אורחים ללא רכבים או המתגוררים במקומות מרוחקים
  • מאפשר להתחיל את האירוע בזמן בלי המתנות מיותרות
  • חוסך בהוצאות הנסיעה והדלק של אורחים המגיעים מרחוק
  • נסיעה בטוחה של האורחים ונותני השירות חזרה הביתה גם אחרי שתיית אלכוהול
  • שליטה על שעת סיום האירוע

הסעות גם לאורחים

באותה הצורה ניתן לארגן גם הסעות לאורחי הר מצווה או לפחות לחלקם הגדול, כאשר הבר מצווה מתרחשת במקומות כמו שצויין או אפילו אם החתונה מתקיימת באולם אירועים סמוך למקום מגוריכם, מכיוון שתמיד יש אורחים הצריכים להגיע מרחוק, לא לכולם יש רכבים ולא כולם רוצים לנהוג לחתונה, כי הדרך חזרה יכולה להיות בשעת לילה מאוחרת אחרי שתייה של כמה כוסיות יין, ויש להימנע מכך בכל מחיר.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

מאמרים באותו נושא:

דברו איתנו ב WhatsApp