8 סיבות לחגוג בר מצווה בכותל

עוד מעט הילד בן 13, ואתם מתלבטים היכן לחגוג את המעמד המיוחד הזה. ישנם אפשרויות רבות.

אולם אירועים, בריכה, גן אירועים ועוד. אנו מציעים לשקול את האופציה האחרת: בר מצווה בכותל. מדוע כדאי לעשות דווקא בר מצווה בירושלים מבכל מקום אחר?

לפניכם כמה סיבות, שאנו ב"כינור דוד" ערכנו למענכם רשימה על מנת שתיראו את היתרונות.

איך ניתן לחגוג בר מצווה ב כותל!! צפו בסרט וידאו

  • ירושלים היא העיר הקדושה ביותר ליהודים ולדתות האחרות. כאשר חוגגים מעמד כלשהו בירושלים – הוא מקבל מיד משמעות הרבה יותר גדולה ורוחנית. העיר הקדושה מעניקה לטקס מעמד של קודש פרטי.
  • מידי יום נערכים חגיגות בר מצווה רבות בעולמות אירועים. אף אחד לא זוכר מהן דבר כי בסופו של יום, במקרים רבים, מדובר בחגיגות גנריות שנראות כמו כל חגיגה אחרת. בר מצווה בירושלים, היא חגיגה שתיזכר חקוקה בזיכרונכם.
  • כאשר הטקס והחגיגה נגרמים, זה עדיין לא חייב להיות הסוף. אנו נספק לכם מדריך אשר יסייר אתכם במקומות החשובים בירושלים העתיקה. ניתן להזמין גם סיור הכולל תצפיות בלבד.
  • כאשר אנשים שאין להם קשר משפחתי או חברות קרובה אתכם מקבלים הזמנה לחגיגה רגילה, לא בטוח שכולם יבואו. לעומת זאת הזמנה לטקס בר מצווה בכותל, זה לא משהו שקורה כל יום ולכן יש סיכויי גדול יותר שיגיעו יותר אורחים.
תמונה הכותל בר מצווה
בר מצווה בכותל
  • לא כל ילד רוצה שיעשו לו חגיגה. אבל כאשר מציגים להם את היתרונות ואת מה שמיוחד בטקס בר מצווה בעיר הקודש, המוטיבציה תעלה. הרבה ילדים ישמחו לחגוג את הגיל המיוחד בירושלים.
  • הידעתם שיש אנשים שלא היו מעולם בירושלים או רק ביקרו בה פעם או פעמיים? זאת הזדמנות של אותם האנשים להכיר את העיר. יכול להיות שהם היו בקצה השני של כדור הארץ, אבל בירושלים, סביר להניח שלפחות כמה אנשים עוד לא היו בדיוק כמו שיש אנשים שעדיין לא ביקרו בים המלח.
  • בר מצווה בכותל היא משהו שמצטלם יפה מאוד. אנו מספקים אטרקציות כמו הפרחת בלונים ובובת אדמו"ר מתנפחת. כך שכל מי שיראה את אלבום התמונות לאחר החגיגה – יסתקרן מאוד.
תמונה מתופפים לכותל
  • לא כל קרובי המשפחה מרגישים נוח לחגוג בעולם או בריכה למשל. אבל טקס בר מצווה בירושלים הוא כבר משהו אחר. הדת והעיר מחברות את כל בני המשפחה. החגיגה היא התפרצות שמחה לכולם.
הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

תמונה הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

להפריח משאלות לשמיים בלונים הם פעילות משמחת בכל אירוע ובמיוחד כאשר מדובר בבר מצווה בכותל. מחפשים שירות הפרחת בלונים בכותל?

קרא עוד »