מתי מומלץ להגיע לבר מצווה בכותל?

באיזה שעה מומלץ להגיע לאירוע

 

מומלץ מאד להגיע לטקס בר המצווה בכותל בין השעות 07:00 ל- 9:00 בבוקר. אלו השעות שמקדימות את עומסי התנועה בכניסה לירושלים, וכמו-כן בשעות מאוחרות יותר יש צפיפות רבה בכותל ולחץ של משפחות רבות שמגיעות לרחבה על-מנת לחגוג את האירועים שלהן (וביניהם גם עליה לתורה בכותל כמובן).

יש להדגיש גם כי בקיץ השעות המאוחרות יותר מתאפיינות בטמפרטורות גבוהות ואפילו בשרב ולכן שעות הבוקר המוקדמות הן הנוחות ביותר לחגיגת בר המצווה

שעות הגעה בכותל
תהלוכת מתופפים בכותל

מעקב אחרי דיווחי תנועה

במידה ואתם גרים כמה מאות קילומטרים מירושלים, ואין להם את האפשרות להגיע בשעות המוקדמות של הבוקר, מומלץ להאזין לדיווחי התנועה ולבחור בנתיבים פחות עמוסים על מנת לחסוך כמה שיותר זמן בפקקים. העומס לא נוצר אך ורק בכניסה בירושלים אלא עלול להיווצר גם בתוך העיר עצמה.

במקרה ואתם לא יכולים להגיע ממש מוקדם, עדיף להגיע בשעות שלאחר הפקקים כאשר יש פחות תנועה. בר מצווה בירושלים מצריחה אומנם קצת יותר מאמץ ותכנון מאשר טקס רגיל ופשוט אבל זה שווה את ההשקעה.

מתי להגיע לכותל
ברכות לפני תחילת בר מצווה

צפו בקליפ בר מצווה של כינור דוד

להתכונן לתנאי מזג האוויר

אם אתם לא יכולים להגיע מוקדם והחלטתם לעשות בר מצווה בכותל בצהרים, על תשכחו לעדכן את האורחים אל תנאי מזג האוויר ולבקש מהם להצטייד בכובעים ומקדם הגנה וכמו כן לשתות הרבה מים.

בחורף במידה ואין לכם ברירה אלא לעשות את טקס העלייה לתורה בגשם, אנו נדאג לעשות זאת במקום מקורה, אבל בכל זאת חשוב לדאוג למטריות ומעילי גשם על מנת שלא להירטב בכניסה וביציאה.

באיזה שעה להגיע לבר מצווה
טקס עליה לתורה בכותל

להמתין עד לזמן המתאים

זה התסריט הכי פחות רצוי, אבל אם הגעתם לכותל בכל זאת כאשר הוא עמוס באנשים, עדיף לחכות מספר שעות אפילו על מנת לתת לילד את התחושה הטובה ביותר. בינתיים אפשר לעשות סיור קצר באתרים הסמוכים או להסתובב ברחבת הכותל עצמה. חשוב שהילד לא ירגיש שלא בנוח, כי בסופו של דבר הוא יזכור את הטקס לזמן רב ואתם לא רוצים שהטקס ייזכר בתור חוויה לא נעימה.

בכל מקרה חשוב לבחור את הטיימינג המתאים ביותר לילד כי בר מצווה בכותל חוגגים רק פעם בחיים.

הכותרות שלנו

עמוד תודה

תודה על פנייתך, ניצור איתך קשר תוך כמה שעות, אבל אם יש שאלה דחופה ואין לך זמן לחכות, התקשר לטלפון אנחנו מחכים לך  0522600640

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

בארכה ירושלים
מסעדת בארכה

עוד לא היה דבר כזה ״ מסעדת בארכה ״ מציגים חוגגים בר מצווה בכותל? מחפשים מסעדה טובה ? מסעדת בארכה!!!

קרא עוד »