מה לובשים לאירוע בר מצווה

בגדים לבר מצווה בכותל

אירוע בר מצווה בכותל שונה מכל אירוע אחר שעורכים במסעדה או באולם אירועים ולכן גם הלבוש שלכם ושל המוזמנים צריך להיות תואם.

מה לושבים לאירוע בר מצווה? אם באירועים הרגילים הדגש הוא על ביגוד חגיגי שיכול להיות במגוון גזרות, לאירוע בר מצווה בירושלים אנו ממליצים לכם בחום לבחור בסגנון לבוש תנכי.

למה הכוונה? הכוונה היא ללבוש שכולו לבן. בחרו בגדים שתפורים מבדים הזורמים על הגוף ומעוטרים בחוטי זהב או כסף. העדיפו גזרות פשוטות ודאגו כי גם בגדי חתן האירוע יהיה תואמים לסגנון החגיגי המיוחד הזה.

לבן זה צבע חגיגי

נגני "כינור דוד" מגיעים להנחיית האירוע כשהם לבושים כולם בלבן ועל ראשיהם סידור מיוחד עשוי מבד אשר מזכיר את הלבוש של אבות אבותינו.

המטרה היא לשדר גם בלבוש את החגיגיות ואת השורשיות העמוקה של בר מצווה בירושלים במסורת היהודית בת שלושת אלפים שנה.

כששואלים אותנו מה לושבים לאירוע בר מצווה או לגבי סגנון הלבוש המומלץ לאירוע כזה, אנו ממליצים בלב שלם על בחירת בגדים לבנים חגיגיים וכפי שכבר נאמר קודם, בר מצווה בכותל הוא גם אירוע שאליו אפשר לבחור בגדים בעלי סגנון פחות מחויט, העיקר שיהיה כולו בלבן.

תמונה בגדים לבר מצווה בכותל
להגיע בבגדים לבנים

נוחות לא פחות חשובה

מלבד הצבע הלבן שמבשר על התחדשות שמחה ורגעים בעלי משמעות סמלית מיוחדת, חשוב לא לשכוח כי מדובר על אירוע שמתרחש במקום שאינו מקורה ולכן נוחות הבגד שאתם בוחרים צריכה להתאים לשהייה בחוץ ולהליכה לא ארוכה.

כאמור, בגדים בעלי כפלים נופלים וגזרה רפויה יהיו מאוד נוחים לשם כך. את חתן האירוע אנו ממליצים להלביש בבגדים חגיגיים אבל לא בחליפה.

ההמלצה שלנו היא לבחור בחולצה נוחה ורקומה יפה ומעליה להתאים וסט חגיגי ואולי עניבה. המראה הזה יתאים הרבה יותר מחליפה לאירוע בר מצווה בכותל וגם יאפשר לבן שלכם לנוע בחופשיות ולהרגיש נוח.

תמונה סדנה בר מצווה
טקס בת מצווה

אביזרי לבוש שמאוד חשוב להביא

מכיוון שמדובר על אירוע בעל נופח דתי שמתקיים במקום קדוש, אנו מדגישים את חשיבות ההופעה וממליצים שלא לשכוח את האביזרים הבאים:

כובעים

במידה והאירוע מתרחש ביום חמים, כדאי לדאוג לכובעים לבנים לכל המוזמנים שיגנו עליהם מפני השמש. במידה ותהיו מעוניינים בכך, נוכל לסייע לכם בארגון כובעים זהים לכל האורחים, בעלות מינימאלית.

כיפות

לכולם ברור וידוע כי הגעה לכותל לכל סיבה שהיא מצריכה כיפה, אך לפעמים כשמתכוננים במהירות, אפשר לשכוח אפילו פרט חשוב מאין זה. על מנת למנוע מבוכה, אנו ממליצים להביא מספר כיפות לבנות ולחלק לכל האורחים בהגעה לחניות הכותל. זה יצור מראה אחיד לכל קבוצת המוזמנים שלכם וגם ישדרג את הרושם שתשאיר חוויית האירוח שלכם.

כיסוי ראש וכתפיים לנשים

בקרבת הכותל כל הנשים הנשואות מחויבות להיות מצוידות בכיסוי ראש ולבושות בצניעות, כלומר חצאיות או שמלות שאינן חושפות את הברכיים וחולצות שמכסות את אזור הכתפיים. ההמלצה שלנו היא לדאוג לכמה צעיפים וכיסויי ראש נוספים למקרה שאחת האורחות תזדקק לאחד.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

תמונה בר מצווה לסמיון גרפמן
סמיון גרפמן

היה לנו הכבוד והעונג לעשות בר מצווה לאחיין של סמיון המפורסם מאוד מהסרטונים ביוטיוב והפייסבוק. קיבלנו המלצה לאירוע שערכנו למשפחתו.

קרא עוד »
בר מצווה עליה לתורה
בר מצווה לעומר

משפחת מזור לורדית, עמוס ועומר התותח ! חווינו איתכם חוויה ערכית ומיוחדת במינה, וברצוננו להודות לכם על כך. ורדית, את

קרא עוד »
WhatsApp לשאול שאלה
דילוג לתוכן