מה לובשים לאירוע בר מצווה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מה לובשים לאירוע בר מצווה

בגדים לבר מצווה בכותל

אירוע בר מצווה בכותל שונה מכל אירוע אחר שעורכים במסעדה או באולם אירועים ולכן גם הלבוש שלכם ושל המוזמנים צריך להיות תואם.

מה לושבים לאירוע בר מצווה? אם באירועים הרגילים הדגש הוא על ביגוד חגיגי שיכול להיות במגוון גזרות, לאירוע בר מצווה בירושלים אנו ממליצים לכם בחום לבחור בסגנון לבוש תנכי.

למה הכוונה? הכוונה היא ללבוש שכולו לבן. בחרו בגדים שתפורים מבדים הזורמים על הגוף ומעוטרים בחוטי זהב או כסף. העדיפו גזרות פשוטות ודאגו כי גם בגדי חתן האירוע יהיה תואמים לסגנון החגיגי המיוחד הזה.

לבן זה צבע חגיגי

נגני "כינור דוד" מגיעים להנחיית האירוע כשהם לבושים כולם בלבן ועל ראשיהם סידור מיוחד עשוי מבד אשר מזכיר את הלבוש של אבות אבותינו.

המטרה היא לשדר גם בלבוש את החגיגיות ואת השורשיות העמוקה של בר מצווה בירושלים במסורת היהודית בת שלושת אלפים שנה.

כששואלים אותנו מה לושבים לאירוע בר מצווה או לגבי סגנון הלבוש המומלץ לאירוע כזה, אנו ממליצים בלב שלם על בחירת בגדים לבנים חגיגיים וכפי שכבר נאמר קודם, בר מצווה בכותל הוא גם אירוע שאליו אפשר לבחור בגדים בעלי סגנון פחות מחויט, העיקר שיהיה כולו בלבן.

תמונה בגדים לבר מצווה בכותל
להגיע בבגדים לבנים

נוחות לא פחות חשובה

מלבד הצבע הלבן שמבשר על התחדשות שמחה ורגעים בעלי משמעות סמלית מיוחדת, חשוב לא לשכוח כי מדובר על אירוע שמתרחש במקום שאינו מקורה ולכן נוחות הבגד שאתם בוחרים צריכה להתאים לשהייה בחוץ ולהליכה לא ארוכה.

כאמור, בגדים בעלי כפלים נופלים וגזרה רפויה יהיו מאוד נוחים לשם כך. את חתן האירוע אנו ממליצים להלביש בבגדים חגיגיים אבל לא בחליפה.

ההמלצה שלנו היא לבחור בחולצה נוחה ורקומה יפה ומעליה להתאים וסט חגיגי ואולי עניבה. המראה הזה יתאים הרבה יותר מחליפה לאירוע בר מצווה בכותל וגם יאפשר לבן שלכם לנוע בחופשיות ולהרגיש נוח.

תמונה סדנה בר מצווה
טקס בת מצווה

אביזרי לבוש שמאוד חשוב להביא

מכיוון שמדובר על אירוע בעל נופח דתי שמתקיים במקום קדוש, אנו מדגישים את חשיבות ההופעה וממליצים שלא לשכוח את האביזרים הבאים:

כובעים

במידה והאירוע מתרחש ביום חמים, כדאי לדאוג לכובעים לבנים לכל המוזמנים שיגנו עליהם מפני השמש. במידה ותהיו מעוניינים בכך, נוכל לסייע לכם בארגון כובעים זהים לכל האורחים, בעלות מינימאלית.

כיפות

לכולם ברור וידוע כי הגעה לכותל לכל סיבה שהיא מצריכה כיפה, אך לפעמים כשמתכוננים במהירות, אפשר לשכוח אפילו פרט חשוב מאין זה. על מנת למנוע מבוכה, אנו ממליצים להביא מספר כיפות לבנות ולחלק לכל האורחים בהגעה לחניות הכותל. זה יצור מראה אחיד לכל קבוצת המוזמנים שלכם וגם ישדרג את הרושם שתשאיר חוויית האירוח שלכם.

כיסוי ראש וכתפיים לנשים

בקרבת הכותל כל הנשים הנשואות מחויבות להיות מצוידות בכיסוי ראש ולבושות בצניעות, כלומר חצאיות או שמלות שאינן חושפות את הברכיים וחולצות שמכסות את אזור הכתפיים. ההמלצה שלנו היא לדאוג לכמה צעיפים וכיסויי ראש נוספים למקרה שאחת האורחות תזדקק לאחד.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

שופרות לבר מצווה בכותל
שופרות בכותל

אין יותר מרגש מתקיעת שופרות בתחילת הבר מצווה אם יש לכם אירוע מיוחד והחלטתם לחגוג אותו בירושלים, בכותל המערבי –

קרא עוד »
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp