כליזמרים לאירועים

"כלייזמר" משמעו כיף יהודי. מוזיקת הכלייזמרים (צירוף המלים "כלי" ו"זמר") היא מוזיקה יהודית שכלי הנגינה העיקריים המשמשים בה הם קלרינט, כינור, תוף ואקורדיון.

הנגינה נעשית לרוב על-ידי קבוצה של נגנים שכל אחד מהם מנגן בכלי אחר וביחד הם סוחפים את קהל המאזינים בין אם בשמחה ובריקודים ואם בנוגות שלעתים מאפיינת את הסיפור היהודי ובכך את גם את המוזיקה המספרת גם היא סיפורים ואגדות.

המוזיקה הכלייזמרית באירופה ליוותה את כל מחזור החיים של היהודים. מהשמחה הנשגבת של הלידה, דרך ברית המילה, חגי ישראל, בר המצווה, חתונות ואף בלוויות ובניחום אבלים. כיום ניתן להאזין לכלייזמרים בעיקר בארועים המשלבים יהדות ומסורת עם לכידות חברתית כדוגמת הכנסת ספר תורה ואירועי ל"ג בעומר במירון.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

כמה סיגנונות יש למוזיקה כליזמרית

המוזיקה ה"כליזמרית" שאנו מכירים היום חובקת בחובה עולם מגוון ובלתי נגמר של אפשרויות. ממוסיקה חסידית, כמו-גם ניגוני פולקלור ונשמה מכל העולם ,מוסיקה קלאסית קלה ,מוסיקת ג'ז ובימינו אף זולגת אל תוך הקאנון גם השפעה של מוסיקה מערבית קלה וניתן לשמוע גם צירופים מדליקים של מוזיקה יהודית עם פופ, רוק, רגאיי וכד'.

אין ספק כי ארועים כאלו הנם בבחינת מופעים יחידים במינם והנם חוויה שקשה לשכוח. כלייזמרים כינור דוד

צפו בסרטון של כליזמרים בכותל

בצפת שהנה אחת הערים הקדושות ליהודים, מתקיים פסטיבל כלייזמרים שנתי שסוחף אליו המונים רבים הבאים להנות מהאווירה הייחודית שמאפשרת העיר הקדושה עם המוזיקה המלטפת את האוזן והנשמה. בפסטיבל הזה חובבי המוזיקה היהודית, חילונים כשומרי מסורת, זוכים להנות מנגינתם המופלאה של כלייזמרים ידועים כמו ישראל זוהר, מוסא ברלין, וכמובן כליזמרים של כינור דוד ומוזיקאים נהדרים נוספים.

כליזמרים "כינור דוד"

הכליזמרים שלנו בכינור דוד הם נגנים מהמדרגה הראשונה. כולם בוגרי האקדמיה הגבוהה למוסיקה בירושלים והם נחשבים לוירטואוזים בכלי הנגינה. ביצועיהם מגיעים לרמה אומנותית גבוהה ביותר, ויש לכולם אפשרות להנות מנגינתם ולהכירם אף מהופעותיהם המוצלחות בפסטיבל הכליזמרים בצפת.

אנו בכינור דוד מביאים לכם את מוזיקת הנשמה היהודית השורשית בטעמים ובניחוחות עכשוויים. אנו מבטיחים לכם מופע חוויתי מלא עוצמה, שעושה את כל ההבדל בין סתם בר מצווה לכזו שתהיה בלתי נשכחת. לא תרצו שהחגיגה תיגמר וזו הבטחה!

סרט כליזמרים לבר מצווה

לבחירתכם מספר הרכבים אפשריים

2 נגנים- קלרינט, אקורדיון.
3 נגנים- קלרינט ,כינור ,אקורדיון.
4 נגנים- קלרינט, כינור, אקורדיון, קונטרבס.
5 נגנים- קלרינט, כינור, אקורדיון, קונטרבס, תופים.

לנוחותכם אפשרות למערכת הגברה אלחוטית לניידות במהלך האירוע.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן