הצעת נישואין בכותל המערבי

ימים ארוכים חיפשת אחריה ואז היא הופיע במפתיע בחייך, בחירת הלב שלך שאיתה החלטת להקים בית יהודי בישראל.

זהו אחד הרגעים המרגשים עבור כל גבר ונשים מתרגשות במעמד הזה אפילו הרבה יותר מכל גבר שליבו פועם בחוזקה לקראת הרגע הגדול.

אם אתה רוצה לנצור בליבה של האהובה שלכם את אחד הרגעים המרגשים שהיא לעולם לא תשכח,אנו מציעים לך לערוך טקס מיוחד של הצעת נישואין בכותל.

מעבר להפתעה מרגשת שמצפה לכלתך לעתיד אנו מבטיחים לך יום חווייתי ברחבי ירושלים וערב בלתי נשכח שאת התוכנית שלו נבנה יחד איתך ונתכנן עבורך עד לפרטים הכי קטנים. כל אשר יישאר לך לעשות הוא להגיע עם בחירת ליבך לירושלים למקום שנקבע, ונצא לדרך.

הצעת נישואין בכותל
הצעת נישואין בכותל

נתחיל בסיור מרתק בעיר העתיקה

כדי שבחירת ליבך לא תחשוש ולו לרגע שאתה עומד להציע לה הצעת נישואין בכותל, נתחיל עם סיור רגלי מודרך ברחבי העיר העתיקה או  בביקור בקבר דוד שיכלול הדלקת נרות נשמה , עליה לגג החצר והדלקת נר נשמה.

פתיחה כזו של היום או הערב תספק לשניכם עניין כי אין כמו טיול רגלי יחד ברחובותיה הקסומים של העיר העתיקה והמיוחדת ביותר בעולם, כשאתם אוחזים ידיים ומדריך מקצועי מלווה אתכם. אנו ב"כינור דוד" נספק לכם הרגשה חגיגית והפתעה שמחכה לכם במרפסת מול הכותל .

נגיע לתצפית עם ההפתעה

לאחר שתסיימו את הטיול שלכם כבר ירד הערב וזה הזמן המושלם לעלות למרפסת שמעל רחבת הכותל, ממנה נשקף נוף עוצר נשימה של כל ירושלים העתיקה.

הנוף המרהיב ביופיו לא משאיר אף אחד אדיש ואנו מבטיחים לכם כי גם אתם תתרגשו מאוד גם מהמעמד וגם מעוצמות הרגשות שיציפו אתכם למראה עוצר הנשימה של העיר.

מעבר לנוף מרהיב לרחבת הכותל, נכין עבורכם מבעוד מועד שטיח לבן בכניסה למרפסת, נפזר המון נרות ליצירת האווירה וגם נתלה מסביב בלונים לבנים שיצרו את האווירה המושלמת למעמד המרגש של הצעת נישואין בכותל. 

שלט להצעת נישואין
שלט להצעת נישואין

חכה, זה עוד לא הכול כי גם סידורי פרחים לבנים או זרי וורדים (זה כמובן לבחירתך) ימתינו לכם ושולחן זוגי עם שני כיסאות ועליו בקבוק יין איכותי, מגש פירות ומבחר שוקולדים כדי להמתיק את הרגע.

כדי להעצים את ההתרגשות עוד יותר, ימתינו לכם בתצפית גם צלם ושני נגנים שיבצעו את השירים שתבחר מראש, אחד לכניסה החגיגית שלכם למרפסת ואחד לשיאו של הערב, ההצעה.

אפשרות נוספת שאנחנו יכולים להציע הוא לתלות עבורך שלט ענק עם התמונה שלכם יחד שבו תהיה הצעת  הנישואין. חכה תראה את הפנים ההמומות שלה כשהיא תראה אותו ברגע שתעלו לתצפית הזו והשלט יתגלה בפניה.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן