הפקת בר מצווה בכותל

השאירו זאת למומחים

אין דבר מרגש יותר מירושלים בכלל ומהכותל המערבי בפרט, בייחוד כשמדובר על מאורעות חגיגיים או חגים, זהו המקום בהא הידיעה.

אם בנכם הגיע למצוות ואתם רוצים לציין זאת באופן ייחודי שיגע ללבכם, חישבו על הפקת בר מצווה בכותל. לכאורה, זה נשמע ממש גדול לארגן אירוע שכזה, אולם אין הדבר כך.

כינור דוד מתמחים בהפקת אירועים בכותל המערבי בירושלים וישמחו להפיק גם את האירוע שלכם. מובטח לכם אירוע משמח ומרגש במיוחד שמשלב כליזמרים, מעגל מתופפים וקולות מרגשים של שופרות. כמו כן, לא תצטרכו לדאוג לדבר והאירוע יתוכנן על פרטיו בקפידה.

קבלו טעימה קטנה של הפקת בר מצווה בכותל

הפקת בר מצווה בכותל – מה מיוחד ?

מרבית מהאנשים מכירים אירוע סטנדרטי שכולל קבלת פנים באולם אירועים, מנה ראשונה, מנה שינייה, קינוח, קריאת הדרשה וריקודים. בשבת בבוקר, מגיעים הקרובים לטקס עלייה לתורה, כאשר הדבר מהווה מעין 'טרטור' עבורם.

הפקת בר מצווה בכותל, הופכת את טקס העלייה לתורה להילולה בפני עצמה. מיד כשתגיעו תחכה לכם קבלת פנים משמחת על ידי מיטב המוזיקאים והרכבים מוזיקליים שילוו אתכם, לאחר תוזמנו לארוחת בוקר בלטרון וזאת כמובן באמצעות אוטובוס שילווה אתכם במהלך כל היום.

שלב העליה לתורה בכותל הוא טקס מאוד מרגש, אשר מתקיים באווירת קדושה יחד עם חתני בר מצווה נוספים שמגיעים לחגוג. זהו היום של חתן הבר מצווה, בו הוא ירגיש מלך ליום אחד.

תמונה הפקת בר מצווה

צפו בהסבר שבלים בהפקת בר מצווה

צילום ותיעוד הטקס בר מצווה בקליפ

כחלק מכל הפקת בר מצווה בכותל, הצילום של היום המרגש הוא עניין מהותי ביותר. תמונות סטילס אינן מספיקות בכדי לתעד את השמחה וההתרגשות העצומה שתהיה ביום מיוחד זה.

ולכן, מומלץ לתעד את הכל בקליפ וידאו מקצועי, אשר יעשה על ידי צלם מקצועי. כאשר השנים חולפות להן, זוכרים פחות ופחות פרטים חשובים ולכן, הקליפ יוכל להזכיר לכם כמה התרגשתם ושמחתם בטקס הבר מצווה של בנכם. מה עוד, שוידאו יכול להשתמר שנים רבות מבלי להיפגע מה שמבטיח לכם מזכרת מהאירוע שלכם.

כבנכם יגדל ויהיו לו ילדים משלו, הוא יוכל להראות להם את בר המצווה שלו ואף לשחזר את השמחה שוב.

צפו באלבום בר מצווה של כינור דוד

כנסו להסבר אלבום בר מצווה

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן