איך לחסוך כסף בהפקת בר מצווה בכותל ?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

איך לחסוך כסף בהפקת בר מצווה בכותל ?

כבכל תחום אחר גם כאן כדאי לערוך סקר בין חברות ההפקה השונות, לברר מחירים ולהשוות. כמו כן אנו ממליצים לכם לא להסתפק בשיחה טלפונית עם נציג החברה אלא לקבוע פגישה, להגיע לשטח ולערוך סיור. בעידן יוקר המחיה, צרכנות נבונה היא הדרך הבטוחה להשגת המטרה ללא הוצאת כספית גדולה מידי.

לכן, לא תמיד מה שעולה הרבה הוא גם הטוב ביותר, כמו גם לא תמיד מה שעולה פחות יחשב לפחות איכותי. לפני שפונים לחברה אשר מציעה הפקת בר מצווה בכותל, כדאי לבדוק את כל ההיבטים הכלולים בהפקה על מנת לא לבזבז את הכסף לשווא.

כותל הדרומי בר מצווה כינור דוד
ברכות לטלית ליד הכותל בדרומי

איכות השירות

אחד הדברים החשובים ביותר הוא השירות. לכן כדאי להגיע למשרד חברת ההפקות ולהיפגש עם מפיק האירוע ואנשי הצוות שלו. מדוע? כי הם ילוו אתכם במהלך כל האירוע ואתם ממש לא רוצים לגלות בסוף שלא מדובר באנשים לא נעימים במיוחד. לא תמיד מי שנשמע אדיב דרך שיחת טלפון יהיה אדיב גם לאחר שיקבל את כספו. לכן חשוב לראות ולבחון את אופי אנשי ההפקה והצוות.

צפו בשלבי הפקה של כינור דוד

מחיר ביחס לאיכות הפקת האירוע

חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים של החברות המובילות בתחום הפקת בר מצווה בירושלים. בצעו השוואה לפחות בין 5-6 חשבות ואל תהססו להרים טלפון לכל אחד מהן ולברר את גובה התשלום.

את המחיר יש להצליב עם השירותים אותה מציעה חברת ההפקות. למשל האם יש ליווי מוזיקלי בהתאם לטעמו המוזיקלי של הלקוח במהלך האירוע, האם יש פעילויות נוספות מעבר לטקס העלייה לתורה וכדומה.

עליה לתורה בכותל
טקס עליה לתורה בכותל ( רב חגי בן חיים)

ותק וניסיון

כדאי לעבוד עם חברות אשר יש להן לפחות ניסיון של כמה שנים בהפקת בר מצווה בכותל. חברות אלה כבר עברו את השלב הניסוי והטעיה והם יודעים כיצד לערוך את הטקס בצורה הטובה ביותר. אם בכל זאת מצאתם חברה חדשה אך ראויה, מומלץ מאוד להשתתף כצופה באחד מאירועים שהם עורכים על מנת לוודא שהם 

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp