הכנות לבר מצווה בירושלים

לפני שאתם מתכננים לאירוע בכותל, מוטב לעשות את כל ההכנות לבר מצווה בירושלים כדי שתוכלו להרגיש חופשיים בזמן האירוע.

המטרה היא לא להתרוצץ ולחפש מה שחסר או לדאוג שהאורחים מגיעים בזמן. ניתן ואף חשוב להפוך את הטקס לנוח ונעים מאשר לטקס בו הוריו של הילד לחוצים וכתוצאה מכך מלחיצים אותו והורסים את מצב הרוח.

אז איך אפשר לעשות את ההכנות ללא לחץ ובלגן.

להלן כמה המלצות:

חברת הפקות

לדאוג שיש חברת הפקות אשר דואגת לכל ההיבטים כמו מתופפים בכותל, כליזמרים, הדרכה, שמירת מקום לתחילת האירוע בבוקר ועוד. כך לא תצטרכו לעשות את הכל בעצמכם. הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות הוא להשאיר את הארגון בידי אנשים מקצועיים כך שאתם תרגישו בדיוק כמו כל אחד מהאורחים.

הסעות בר מצווה

לפעמים אירועים מתעכבים כי אורח זה או אחר לא מגיע. למשל חופות מתעכבות בחתונה כי מישהו לא הצליח למצוא מקום חניה או נתקע בפקק. אם אתם עושים אירוע בבוקר, ירושלים היא עיר פקוקה מבחוץ ומבפנים, כך שרצוי לארגן הסעה או שניים לכולם מכמה מוקדים כדי שכולם יגיעו בזמן וכל לא יהיה צורך לחכות לאיש.

תמונה מעגלי מתופפים בכותל
תהלוכת מתופפים בכותל

בידור

בר מצווה בירושלים אינה חייבת להיות אירוע משעמם, נדוש ושגרתי לכן כדאי לבחור הפקה אשר דואגת לאזן בין כיף ולבית מה שהטקס מחייב מבחינת מסורת. מדריך שהוא משעמם ופורמאלי לא יעשה את העבודה, כמו גם טקס נטול ריקודים מוזיקה מכיף הוא סתם משהו לצאת מידי חובה. אטרקציות כמו הפחת בלונים ובובות ענק יכולות לעשות את ההבדל.

מזון

חשוב לדאוג למקום בו ניתן לעשות קייטרינג כי למשל ברחבת הכותל אסור לעשות זאת. אנו ממליצים לקבוע מקומות מראש במסעדות בסביבת הכותל אשר מוכנות לאירוח אנשים בסדר גודל כזה לאחר אירוע בר מצווה בכותל. יש לדאוג שהאוכל כשר וכמובן שגם לצמחונים יש מה לאכול.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

הפרחת בלונים בכותל
מה עושים בטקס בלונים בכותל

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3"

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן