פורום בר מצווה בכותל

כל מה שאתם רוצים לדעת בפורום לבר מצווה בכותל

בשנותינו הרבות כמארגני בר מצוות בכותל, לקוחותינו שאלו אותנו שאלות רבות, מגוונות, חשובות שיש הרבה צדק בלשאול אותן. כדי שתוכלו לקבל תשובה לכל שאלה שאתם חושבים עליה על בר מצווה בכותל, הקמנו  פורום לבר מצווה בכותל.

בפורום שלנו, כולם יכולים לשאול כל דבר שהוא, מהנושא הקטן ביותר, ועד לנושאים שהם חשובים וגדולים יותר. למשל, תוכלו לשאול מהו סדר היום של האירוע, מה אוכלים בארוחת הבוקר, מנהגים שונים שיש לעדות שונות ועוד. אנחנו תמיד נהיה זמינים לתת תשובה טובה ככל הניתן. מה שטוב בפורום הוא שגם אתם יכולים לענות על שאלות של אחרים.

איזה נושאים אפשר להעלות בפורום ?

בפורום לבר מצווה בכותל אפשר לעלות כל נושא שיש לו קשר לבר מצווה. אנחנו יודעים לארגן עוד מספר סוגים של אירועים, כמו למשל חתונות, בריתות, חלאקות בת מצוות ועוד. גם אירועים רגילים וגם אירועים בכותל.
רב חגי בן חיים
חגי בן חיים
יש אפשרות לשאול אותנו על כל האירועים האלה, גם כאשר הדגש בפורום הוא על בר מצווה בכותל. הפורום זה מקום טוב להתעדכן בשינויים שיש ונוגעים לאירועים.
יוסי אטיאס
יוסי אטיאס
זה מאוד חשוב בתקופה של הקורונה, כאשר יש הרבה שינויים. אנחנו נשמח שתאתגרו אותנו בשלל נושאים שעלינו לבדוק ולחשוב איך אנחנו עונים לכם בצורה הטובה ביותר.
תמונה של פיטן אבישי נקש
אבישי נקש

מהם היתרונות של פורם לבר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
פורום בר מצווה

גם אתם יכולים להתבטא

אם יש לכם עצה טובה מהניסיון שלכם באירועים, פורום לבר מצווה בכותל זה המקום שבו תוכלו לתת לכולם עצה טובה ולעזור להם בארגון האירוע. לעזור לאנשים זאת מצווה גדולה ולעזור ליהודים לעלות את בנם לתורה זאת מצווה אפילו יותר גדולה.

חבל שכל הידע שצברתם והניסיון שיש לכם בארגון אירועים ייזרק לפח ולא יעזור לאף אחד. אנחנו נשמח שאנשים ישאלו שאלות ויענו אחד לשני, בנוסף למה שאנחנו נענה. בר מצווה זה אירוע שצורך הרבה ארגון ומחשבה וכל דבר יכול לעזור. מי יודע, היום אתם עוזרים למישהו ומחר הוא יעזור לכם

לשאול שאלות תוכלו כאן

כינור דוד

הכתובת שלנו

רחוב: הילל 24

ירושלים