צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע, הארוחה, המוזיקה ולבסוף כמובן הנצחת האירוע על ידי צילום אירועים בכותל.

כיצד תדעו באילו צלמים כדאי לבחור מצאתי מאמר יפה ניתן להיכנס ולקרוא? מי הוא צלם מקצועי דיו שינציח את האירוע במקצועיות רבה? הצלם , צלם לבר מצווה בכותל.

אנחנו בכינור דוד, בבעלותו של דוד מנסורה וחגי בןן חיים, נפיק עבורכם אירוע ייחודי בכותל ונדאג לכל הפרטים, בניהם גם צילום האירוע. אנו דואגים שני צלמים מקצועיים ומנוסים, צלם סטילס וצלם וידאו, במסגרת שירות זה תקבלו

  1. תמונות ללא הגבלה וקליפ מתנה שיתעד את האירוע המדהים שלכם וירגש אתכם כל פעם שתצפו בו.

צפו בקלים שאנחנו עורכים לחתן הבר מצווה

אין חכם כבעל ניסיון

אירוע בכותל הוא באמת חוויה נדירה, ייחודית ושונה מהאירועים הסטנדרטיים אותם הכרתם עד היום. השמחה, אווירת הקדושה, הטעמים, הריחות, המראה המרהיב של הכותל והנוף האותנטי של העיר העתיקה והרובע היהודי – כל אלו מחייבים שירות צילום אירועים בכותל, מקצועי דיו, על מנת לתפוס את האירוע ברגעיו החשובים.

כינור דוד עובדים עם צוות צלמים מיומן ומקצועי שערך אירועים רבים בכותל לרבות בר מצווה ובת מצווה.

שרותי צילום בכותל

מדוע חשוב לתעד בקליפ?

כחלק משירות צילום אירועים בכותל, יינתן לכם קליפ שיתעד את האירוע המרגש בכותל בין אם מדובר בבר מצווה או בת מצווה, העליה לתורה, הריקודים, מעגל המתופפים, הכינורות, השופרות וכמובן חתן בר המצווה או כלת בר המצווה ומשפחותיהן.

באמצעות הקליפ תוכלו להנציח את הרגעים המרגשים האלו ולהיזכר מעט באווירה ובתחושה העילאית של אותו היום. הקליפ עובר עריכה יסודית ומקצועית וישלב קטעים נבחרים שיחזיר אתכם כל פעם שאתם צופים בו לאותו יום מרגש יום של בר מצווה בכותל.

צפו בקליפ בת מצווה

מה מקבלים לקוחות לאחר יום בר מצווה עימנו

  • קליפ בר מצווה
  • סרט ערוך של כל האירוע
  • תמונות ללא הגבלה הכל ערוך בתוכנת ליטרום
  • אלבום בר מצווה בכריכת עור בצבע לבן מהודר

צפו בדוגמה אלבום בר מצווה

צפו בסרטון הסבר אלבום בר מצווה של כינור דוד

כנסו להמצלות של כינור דוד

הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

כליזמרים לבר מצווה בכותל
כליזמרים לאירועים

"כלייזמר" משמעו כיף יהודי. מוזיקת הכלייזמרים (צירוף המלים "כלי" ו"זמר") היא מוזיקה יהודית שכלי הנגינה העיקריים המשמשים בה הם קלרינט,

קרא עוד »