משפחת סויסה

הכירו את חברת כינור דוד, חברה המתמחה בארגון טקסי בר מצווה במקומות שונים בעלי ניחוח מסורתי עתיק כיאה לחגיגת בר מצווה מרוממת ומרגשת. חברתנו עוסקת בתחום מזה שנים והניסיון והלקוחות המרוצים שלנו מעידים בעדנו. אירוע משפחתי עלול להיות פרויקט מלחיץ ומלא בכאב ראש אם לא מתכננים אותו ב צורה הנכונה והמתאימה. כדי להקל על בני המשפחה ולהפיק להם אירוע מרגש, מאורגן וחוויתי לחתן בר המצווה ולכל המשתתפים, כדאי שתעזרו בשירותינו, חברת כינור דוד ותקבלו מגוון הצעות אטרקטיביות לחגיגת בר מצווה: בר מצווה בעיר העתיקה יפו, בר מצווה בבית כנסת שתבחרו על פי רצונכם וכמובן בר מצווה בכותל המערבי, שריד בית המקדש.

בר מצווה בכותל – המלצות של משפחת סויסה

הסרטון שלפניכם מתעד את חגיגת בר המצווה בכותל המערבי של חתן בר המצווה ניתאי סוסיה נ"י. את הסרטון מנחה הרב הפייטן שעורך את חגיגות בר המצווה שאנו מפיקים. חגיגת בר מצווה בכותל יכולה להיות חגיגה מרוממת ומרגשת ויחד עם זאת חווייתית מאוד עבור חתן בר המצווה, המשפחה והחברים. את החתן ובני משפחתו מלווה תהלוכה של שופר מרשים ,דרבוקה, קלרינט וגיטרה שיוצרים אווירה שמחה במיוחד, שירה וריקודים עם בני המשפחה הקרובים, הורים ואחים. מלבד המוזיקה המקפיצה הם יוכלו אף לרגש אתכם בשירת "יברכך ה' וישמרך "  לכבוד חתן בר המצווה שנכנס לחיים חדשים מרגע זה.

הרב חגי בן חיים בעל ניסיון רב בניהול אירועים ברוח המסורת היהודית כך שהאירוע יהיה בעל אופי מסורתי ושורשי.

תכנון וארגון -זה הסוד הקטן שלנו!

בני משפחת סויסה נהנו מאוד בחגיגת בר המצווה הבלתי נשכחת. אין ספק שהדבר היה תוצאה של תכנון מדויק ומוקפד יחד עם ההורים, התאמה של האירוע למשתתפים וחשיבה עד לפרטים הקטנים ביותר. בחברת כינור דוד  באים לקראתכם, הלקוחות עד הסוף, הן מבחינת המחיר שכן אנו מציעים לכם מחיר שלא תקבלו בשום מקום אחר, הן מצד השירות, הבנה של הרצונות שלכם ושל רוח האירוע אותו אתם רוצים להפיק.

לסיכום, בר מצווה בכותל היא אופציה מעולה לחגיגת בר מצווה, אין כמו קריאה  בתורה של חתן הבר מצווה על רחבת הכותל בלווי אורחים, בני משפחה וחברה שיעשו לכם המון שמח!

2017-07-29T10:33:03+00:00
דברו איתנו ב WhatsApp
דילוג לתוכן Яндекс.Метрика